Misyon ve VizyonUludağ 16 Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri

MİSYON

Güvenlik insanoğlunun vazgeçemeyeceği bir HAK tır, bu hakkı korumak için; teknik ve taktik bilgiye, yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek, yetkilerini ve uygulanış tarzlarını kavramış, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirmektir.

Uludağ 16 Özel Güvenlik olarak eğitim politikamız, kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitim görmesi ve üstün nitelikli bir özel güvenlik personeli olmasına dayanmıştır.

VİZYON

Bilgi teknolojilerinin ve değişimin hızla geliştiği bir ortamda organize risk faktörleriyle, modern yöntemleri ve teknolojik güvenlik cihazlarını kullanarak yüksek bir güvenlik bilinci ile mücadele edebilecek seviyede Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirerek, sektördeki tüm özel güvenlik eğitim kurumda en iyi eğitim ve öğretimi veren özel güvenlik eğitim kurumu olmaktır.

Amacımız Bursa’da bulunan özel güvenlik açığına üstün nitelikli ve kaliteli özel güvenlik personelleri yetiştirerek, bölgede en iyi özel güvenlik eğitimi firması olmaktır. Bunun içinde eğitim firması olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.