Hizmetlerimiz

Özel Güvenlik Hizmetlerimiz

Uludağ 16 Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi olarak, güvenlik açısından olabilecek veya var olan bütün olumsuzlukların tespitini ve çözüm önerisi ile planlarını yaparız. Bireysel ve kurumsal güvenliğinizi sizin adınıza yönetir, ihmale gelmeyecek olan bu önemli kavramı sürekli bir denetim-kontrol ikliminde yürütürüz.

Özel Güvenlik Eğitimlerimiz

Bursa'da özel güvenlik kursu araştıran ve özel güvenlik sertifikası almak isteyen adaylar için verdiğimiz kurs programlarımızın detayları aşağıdadır. Sizlerde özel güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız açılacak olan yeni sınıflarımızda hemen yerinizi almak için hızlıca online kayıt olabilir, kurs fiyatlarımız/ücretlerimiz hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Temizlik Hizmetleri

Bursa'da temizlik hizmetlerinde çözümler sunan Uludağ 16 Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. doğru işe uygun personel ve ekipman uygulaması ile sizleri temizlik işlemelerinin külfetinden kurtarıyor. Çok kapsamlı ve detaylı bir konu olan temizlik hizmetleri, uygun malzeme, uygun süre ve doğru etki ile personelin becerisini göstermesi ile doğru sonuçlar vermektedir.

Profesyonel Site Yönetimi

Kat malikleri ile sorun mu yaşıyorsunuz? Aidatları toplamak sizin için bir dert olmaya mı başladı? Yoksa bahçedeki musluk mu bozulmuş? Ya havuzun durumu? Bunları dert etmeyin... Uludağ 16 Grup profesyonel bir şekilde sizin adınıza sitenizi yönetir. Yönetim kurulunu rahatlatır. Toplu yaşam alanlarının ve konutların vazgeçilmez ilkelerine bağlı kalarak hizmetin devamlılığını sağlar.