Özel Güvenlik Hizmetlerimiz

Özel Güvenlik HizmetlerimizUludağ 16 Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi olarak, güvenlik açısından olabilecek veya var olan bütün olumsuzlukların tespitini ve çözüm önerisi ile planlarını yaparız. Bireysel ve kurumsal güvenliğinizi sizin adınıza yönetir, ihmale gelmeyecek olan bu önemli kavramı sürekli bir denetim-kontrol ikliminde yürütürüz. En küçük faktör, dikkate alınmadığında maalesef ki en büyük tehdit olabiliyor...

Bursa'da sunmuş olduğumuz güvenlik proje hizmetlerinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda önce bir keşif/analiz yaparız. Henüz teklif aşamasında yapılan bu güvenlik analizinin asıl amacı, talep eden birime en doğru hizmeti sunabilmektir. Her ne kadar genel anlamda Güvenlik Hizmetleri sözcüğü iki hecede basitçe söylense de geniş bir kapsama dahildir. Çünkü bir otel güvenliği ile bir fabrika güvenliği farklı koşullardan oluşur. Aynı şekilde bir sitenin güvenlik ve koruma planı ise biraz daha farklı olabilmektedir. Uludağ 16 grup olarak bizlerde Bursa'da ve Bursa dışında çeşitli projelerimizle güvenlik hizmetlerini sunarken bu spesifik ayrımlara dikkat ederiz.

Ayrıca;
- Organizasyon Güvenliği,
- Fabrika, Depo, Şantiye Güvenliği,
- Eğitim Kurumu Güvenliği,
- Otel, Bina, Tesis ve Site güvenliği konularında hizmet vermekteyiz.

Bir Pazarlama Departmanımız Yoktur! ''Bir işi en iyi yapan bilir'' felsefesinden hareketle halihazırda bir satış-pazarlama departmanımız bulunmamaktadır. Sebebi ise, bizlerden güvenlik analizi, güvenlik hizmeti teklifi talep eden müşterilerimize, güvenlik eğitim kurumumuzda aktif olarak derslere giren, saha faaliyetleri ve personel yönetim tecrübelerine sahip, bizzat personeli ve operasyonu sevk-idare eden uzman danışmanlarımıza bu görevi tevdi etmemizdir. Uygun işe uygun personel seçiminde yakaladığımız başarının anahtarı da bu faktörden gelmektedir. Eğer sizde Bursa veya Bursa ili dışında özel güvenlik hizmetleri konusunda çözüm ortağı arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır.

Hemen Teklif Alın

Aşağıdaki formu doldurarak online olarak teklif talebinde bulunabilirisiniz