Profesyonel Site Yönetimi

PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ

Kat malikleri ile sorun mu yaşıyorsunuz? Aidatları toplamak sizin için bir dert olmaya mı başladı? Yoksa bahçedeki musluk mu bozulmuş? Ya havuzun durumu?

Bunları dert etmeyin… Uludağ 16 Grup profesyonel bir şekilde sizin adınıza sitenizi yönetir. Yönetim kurulunu rahatlatır. Toplu yaşam alanlarının ve konutların vazgeçilmez ilkelerine bağlı kalarak hizmetin devamlılığını sağlar. Bursa’da site yönetiminde bilgi birikimi ve tecrübesi ile Uludağ 16;

– Genel Yönetim (K.M.K. Kararlarının uygulanması, defter ve hesapların tutulması, hizmet sözleşmelerinin tanzimi ve takibi, bina teknik ve sosyal işlerinin yürütülmesi vb.)

– Bütçe Yönetimi (Aidatların tahsili, ödemelerin takibi, gelir-gider kayıtlarının tutulması vb.)

– Teknik Yönetim (Asansör-kazan dairesi kontrol ve bakımları, elektrik ve sıhhi tesisat arızaları, boya, çatı tadilatları vb.)

– Hukuk Hizmetleri (Aidat borcunu ödemeyenler hakkında yasal takipler, personel ve çalışan hukuku, sözleşmelerin yasalara uygun şekilde hazırlanması)

– Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetleri

– Temizlik Yönetimi

– Personel Yönetimi

– Güvenlik Yönetimi konularında hizmet vermekteyiz.

Eğer sizde Bursa veya Bursa ili dışında sitenizi profesyonel ve şeffaf bir şekilde yöneten çözüm ortağı arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır.