Bursa Özel Güvenlik Sınavı Ne Zaman?

Bursa özel güvenlik sınavı ne zaman?

Özel güvenlik sınavlarını Bursa, İzmir, İstanbul diye ayırmak aslında düşülebilecek en büyük yanlışlardan biridir. Çünkü EGM Özel Güvenlik Daire Başkanlığınca merkezi olarak belirlenen ve uygulanan özel güvenlik sınavları ülke genelinde aynı tarihlerde yapılmaktadır. Bulunulan ilin çok özel bir nedeni yoksa tüm illerde aynı tarih ve saatte bu sınavlar başlamaktadır.

Bursa için özel güvenlik sınavları ne zaman diye soracakolursanız, BU SAYFAMIZDA 2022 yılı için özel güvenlik sınav takvimimizi paylaşmıştık. Dilerseniz bakabilirsiniz. Buyazının kaleme alındığı Kasım 2022 dönemi içinse yapılacak en yakın özel güvenlik sınavı 25 Aralık 2022 tarihindedir. Bu sınav ayrıca 2022 yılınınson yasal sınavı da olacaktır.

2023 Yılı Özel Güvenlik Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Henüz 2023 yılının özel güvenlik sınav tarihleri yetkili resmi makamlarca açıklanmamış olup belirlendiğinde web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır. Genel fikir vermesi açısındansa şöyle diyebiliriz, genellikle bir önceki yıla yakın tarihlerde (Aynı tarihler olmasa da) gerçekleştirilmektedir. Hep beraber sınav takviminin açıklanmasını bekleyelim 2023 yılı için…

Görüşmek üzere…