Özel Güvenlik Sınavı Ertelendi mi? 2023
Şub 14 2023

2023 Yılı Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

İçinde bulunduğumuz 2023 yılının özel güvenlik sınav takvimi henüz resmi makamlarca açıklanmasa da ilk yasal sınavın 19 Şubat 2023 Pazar günü yapılacağı bildirilmiş ve duyurulmuştu. Fakat ülkemizde meydaha gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli, 10 ilimizi etkileyen 7.7 şiddetinde deprem afetinden dolayı yapılacak ilk sınav 30 Nisan 2023 tarihine ertelenmiştir. 

Bu duyuru Özel güvenlik Denetleme Başkanlığınca yapılmış olup adaylar yılın ilk sınavına, eğer ilave bir değişiklik olmazsa 30 Nisan 2023 Pazar günü gireceklerdir.

 

Duyuru, tüm illerimizi kapsamakta olup eğitim aldığınız kurumlardan tarafınıza bilgilendirme de mutlaka yapılacaktır. Sınav giriş belgeleri ve diğer hususlarda sorularınız olursa eğitim almış olduğunuz özel güvenlik eğitim kurumunuza danışmanızda fayda olacaktır.

Yaşanan afetten ve can kayıplarımızadan ötürü Uludağ 16 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak çok üzgünüz. Keşke zamanı geri alabilme şansımız olabilse ve bu üzücü yıkımı yaşamasaydık. Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun.

 

www.uludag16.com.tr