Bursa Yıldırım Özel Güvenlik Kursu

Bursa Yıldırım Güvenlik Kursu

Uludağ 16 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak Bursa’nın merkez ilçelerinden Yıldırım’da bulunan binamızda hizmet vermekteyiz. Büyükşehir olan Bursa’nın gerek ulaşım ağının geniş olması, gerekse Nilüfer’den Osmangazi’ye, Yıldırımdan Nilüfere gidişin kolay olması sebepleri ile tercih seçenekleri de genişleyebiliyor.

Açık adresimiz Duaçınarı Mh. Ankara Yolu Cd.No: 239/1 Yıldırım/BURSA olarak kayıtlarda yer almakta, tarif olarak da Yüksek İhtisas Kavşağının orası olarak bilinmektedir. Şirketimiz Ankara yolu üzerinde, metro ile gelindiğinde 152 Evler metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde, hemen önünde ise otobüs durakları bulunup birçok otobüs seferi önünden geçmektedir.

Kurumumuz, İçişleri Bakanlığı’nın belirlediği müfredat doğrultusunda silahlı ve silahsız özel güvenlik temel eğitimi, yenileme eğitimleri vermektedir. Eğitim süreleri 100 saat (silahsız) ve 120 saat (silahlı) olarak değişmektedir. Eğitimler teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir. Teorik derslerde güvenlik hukuku, güvenlik tedbirleri, etkili iletişim teknikleri, ilk yardım gibi konular işlenmektedir. Uygulamalı derslerde ise silah bilgisi ve silah kullanma, arama yapma, kalabalık yönetimi, nokta ve devriye görevi gibi konular öğretilmektedir.

Aşağıdaki konum bağlantısı ile haritada yerimizi görebilir ve bilgi almak için ofisimize gelebilirsiniz. Çalışma gün ve saatlerimiz; Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00, Cumartesi: 08.30-13.00’dır. Pazar günü tatil günümüz olup kurumumuz kapalıdır.

https://g.co/kgs/KveVSB